Статут ГО ВАЖЛИВА

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВАЖЛИВА» (далі – Організація) є неприбутковим громадським об’єднанням, яка на добровільних засадах об’єднує громадян на основі спільності інтересів своїх членів та для реалізації поставленої мети та виконання завдань передбачених цим статутом, діє на принципах законності, гуманності, рівності, добровільності, безоплатності, безкорисливості, неприбутковості.

Річний звіт за 2021 рік

Попри пандемію та COVID-19 команда ГО ОГІЦ втілила 9 грантових проєктів, організувала понад 30 публічних офлайн- та онлайн-заходів, учасниками яких стали понад 500 осіб.

Річний звіт за 2022 рік

Попри повномасштабне вторгнення Росії, команда ГО "Олександрійський гендерний інформаційний центр" успішно втілила декілька значних проєктів, серед яких:● Гарячі обіди для переселенців: забезпечили понад 14,600 порцій для ВПО.● Жіноче лідерство: на шляху відновлення України: проведено 61 освітній захід для понад 1000 жінок, відкрито простори підтримки, створено чат-бот.● 12 кроків до себе: надано психологічну допомогу 12 волонтеркам.
Підвищено інституційну спроможність організації, розроблено стратегічний план, комунікаційну стратегію та бренд-бук.
Організація брала активну участь у всеукраїнських акціях протидії домашньому насильству та уклала декілька меморандумів про співпрацю з іншими ГО та міськими радами.

Річний звіт за 2023 рік

У 2023 році ГО "Олександрійський гендерний інформаційний центр" успішно реалізувала кілька значних проєктів:● Відкриття просторів підтримки жінок та дівчат "Важлива": створено 4 простори у Кіровоградській та Полтавській областях.● Інформаційна кампанія з відкриття гінекологічних кабінетів безбар'єрного доступу в Кировоградській області: охоплено 237,230 осіб.● Коаліційний проєкт "Жіноче підприємництво: крок до фінансової безпеки": 32 жінки пройшли бізнес-навчання.● Проєкт "Від травми до зцілення. Громада без ДН та ГЗН": проведено тренінги та воркшопи із запобігання насильству, у співпраці зі студентами ОФККіМ поставлено виставу "Ні — насильству!".● "Інсташкола для мікробізнесу": 24 учасниці пройшли онлайн-навчання.
Організація підписала меморандуми про співпрацю для посилення реалізації програм та адвокаційної діяльності.

Наші партнери

Illustration
Illustration
Illustration

Наші контакти

icon

Юридична адреса

28000, м. Олександрія, Кіровоградська обл., пр. Соборний, 102, кв. 77 

icon

E-mail

moc.liamg%40cigaogn