Поточні проєкти

Illustration

Гарячі обіди для вимушених переселенців

соціальний проєкт

В Олександрії проєкт «Гарячі обіди для вимушених переселенців» реалізує команда громадської організації Олександрійський гендерний інформаційний центр за підтримки французької неурядової міжнародної організації АCTED у партнерстві з Олександрійською міською радою та спільно з волонтерами Центру допомоги ВПО м. Олександрії (керівниця Любов Мороз)

Illustration

Жіноче лідерство: на шляху відновлення України

проєкт

Проєкт реалізується громадською організацією "Олександрійський гендерний інформаційний центр" в чотирьох громадах Кіровоградської та Полтавської областей і спрямований на визначення й задоволення потреб місцевих жінок та жінок, що були вимушені змінити місце свого проживання. Проєкт «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України» фінансується завдяки допомозі Великої Британії від Уряду Великої Британії. / This project was funded with UK aid from the UK government.

Реалізовані проєкти

MUST HAVE. Навички майбутнього

Реалізувався у рамках проєкту “Активні громадяни” за підтримки Британської Ради.

Олександрія - місто - магніт. У пошуку нових КУЛЬТУРно-креативних орієнтирів

Реалізувався за сприяння та підтримки ГО «Докудейз».

Сила рівності

Реалізувався завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

Гендер стосується кожного і кожної

Реалізувався завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

Тренд на рівність

Реалізувався за підтримки Уряду Канади в рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Pact Ukraine.

Гра “Гендерний конструктор

Реалізувався у рамках проєкту “Активні громадяни” за підтримки Британської Ради.

Школа проєктного менеджменту

Реалізувався за підтримки Чесько-українського форуму громадянського суспільства спільно з чеською неурядовою організацією “Team 4 Ukraine” і Тренінговий центр "Мозаїка"

Соціальне замовлення - ефективні соціальні послуги в громаді

Реалізувався за сприяння КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії. 

Підвищення обізнаності молоді Вінницької, Кіровоградської та Хмельницької областей щодо безпечної міграції та працевлаштування

Партнерський проєкт з Вінницькою обласною правозахисною організацією «Джерело надії» за фінансової підтримки МОМ.