Поточні проєкти

Illustration

Я У ТЕБЕ Є

проєкт

Безкоштовна програма психоемоційної підтримки для жінок-ВПО.
Тривалість: квітень-серпень 2024 року.
Програма включає два основних етапи:1. Тренінг "Свобода без насильства: Сила у відновленні".2. Групові сесії з психоемоційного відновлення за методикою всесвітньовідомого психіатра Джеймса Ґордона.
Ініціатива "Я У ТЕБЕ Є — психоемоційна підтримка жінок в умовах війни" втілюється ГО "Олександрійський гендерний інформаційний центр" за фінансової підтримки Urgent Action Fund for Feminist Activism.

Реалізовані проєкти

СНПК/Модель справедливості

Ініціатива втілювалась в Кіровоградській області з метою ефективного реагування на випадки сексуального насильства, пов'язаного з конфліктом. В рамках проєкту проводились заходи для підвищення обізнаності та розуміння цієї проблеми серед фахівців і громадськості. Кінцевою метою проєкту було створення умов для швидкого виявлення та надання комплексної допомоги постраждалим.
Проєкт реалізувався ГО "Олександрійський гендерний інформаційний центр" за підтримки Українського Жіночого Фонду, La Strada та Асоціації жінок-юристок України. Фінансується Європейським Союзом.

Жіноче підприємництво – крок до фінансової безпеки

Проєкт спрямований на посилення економічних можливостей жінок та їх фінансової незалежності. Втілювався протягом 5 місяців коаліцією громадських організацій Кіровоградської області: ГО "Олександрійський гендерний інформаційний центр" (м. Олександрія), ГО "Творимо.Активно.Креативно" (Приютівська ТГ) та ГО "Жіночий дзен" (м. Знам'янка). 30 жінок пройшли освітню програму "Крок до фінансової свободи", розробили 16 бізнес-планів та отримали індивідуальне консультування з коучем і менторкою. Було організовано Форум можливостей для обміну досвідом і налагодження зв'язків між підприємицями, владою та фондами підтримки бізнесу. Проєкт сприяв розвитку лідерських якостей учасниць, реалізації їхніх підприємницьких амбіцій та посиленню жіночого підприємництва в регіоні.
Реалізувався у рамках проєкту "Жінки України: залучені, спроможні, незламні", що впроваджується організацією Пакт за підтримки Уряду Канади.

Інсташкола для мікробізнесу

Проєкт «Інсташкола для мікробізнесу» реалізовано в рамках партнерської угоди між UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні та ГО «Десяте квітня»

В проєкті взяло участь 20 жінок з Кіровоградської області.

Жіноче лідерство: на шляху відновлення України

Реалізувався в чотирьох громадах Кіровоградської та Полтавської областей і був спрямований на визначення й задоволення потреб місцевих жінок та жінок, що були вимушені змінити місце свого проживання. Фінансувався завдяки допомозі Великої Британії від Уряду Великої Британії. / This project was funded with UK aid from the UK government.

Гарячі обіди для вимушених переселенців

Реалізувався за підтримки французької неурядової міжнародної організації АCTED у партнерстві з Олександрійською міською радою та спільно з волонтерами Центру допомоги ВПО м. Олександрії (керівниця Любов Мороз)

MUST HAVE. Навички майбутнього

Реалізувався у рамках проєкту “Активні громадяни” за підтримки Британської Ради.

Олександрія - місто - магніт. У пошуку нових КУЛЬТУРно-креативних орієнтирів

Реалізувався за сприяння та підтримки ГО «Докудейз».

Сила рівності

Реалізувався завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

Гендер стосується кожного і кожної

Реалізувався завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

Тренд на рівність

Реалізувався за підтримки Уряду Канади в рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Pact Ukraine.

Гра “Гендерний конструктор

Реалізувався у рамках проєкту “Активні громадяни” за підтримки Британської Ради.

Школа проєктного менеджменту

Реалізувався за підтримки Чесько-українського форуму громадянського суспільства спільно з чеською неурядовою організацією “Team 4 Ukraine” і Тренінговий центр "Мозаїка"

Соціальне замовлення - ефективні соціальні послуги в громаді

Реалізувався за сприяння КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії. 

Підвищення обізнаності молоді Вінницької, Кіровоградської та Хмельницької областей щодо безпечної міграції та працевлаштування

Партнерський проєкт з Вінницькою обласною правозахисною організацією «Джерело надії» за фінансової підтримки МОМ.