17 Oct 2022

Тендер на надання послуг з організації та проведення заходу

Громадська організація «Олександрійський гендерний інформаційний центр» оголошує тендер на надання послуг з організації та проведення заходу (комплексної організації заходу), а саме триденного тренінгу для жінок «Бізнес-модель для власної справи» в рамках реалізації проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України» фінансується завдяки допомозі Великої Британії від Уряду Великої Британії.
Місце надання послуг: Кіровоградська або Полтавська область. 
Перевага надаватиметься пропозиціям, що логістично зручно розташовані для учасниць зі Знамʼянської, Приютівської, Олександрійської територіальної громади Кіровоградської області та міста Кременчук, Полтавської області.
Термін надання послуг – 30 жовтня 2022 р. – 1 листопада 2022 р.;
Для участі у тендері учасник повинен бути:● Суб’єктом господарювання не внесеним до реєстру осіб, що пов’язані з корупційними правопорушеннями;● Фізична особа, яка є учасником, не була засуджена за злочин, учинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку (лише для фізичних осіб – підприємців);● Суб’єктом господарювання не визнаним у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура;● Суб’єктом господарювання не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів);● Суб’єктом господарювання не являється платником ПДВ.
Також для участі у тендері учасник має надати пакет реєстраційних документів (свідоцтво, витяг або виписку про державну реєстрацію та свідоцтво або витяг платника єдиного податку) та заповнену за прикладом нижче наведену таблицю з вказанням вартості послуг. 
Пропозиції з неповним пакетом документів до участі в тендері будуть недопущенні.

Таблиця 1.1.

Тип послуги

Кількість

Вартість послуги, грн.

Забезпечення приміщення для проведення заходу, площею розрахованою на 16-20 осіб-учасників і тренерів заходу.

3 дні * 8 год.


Організація проживання учасників у готелі (двомісні номери з роздільними ліжками)

3 ночі/18 осіб


Організація триразового харчування та двох кава-пауз на день (впродовж 3 днів поспіль)

18 осіб*3 дні


ВСЬОГОКінцевий термін надання пропозицій – 24 жовтня 2022 р. 18:00
У разі, якщо пропозиція надійшла після закінчення кінцевого терміну подачі пропозицій, або надана пропозиція не відповідає вимогам тендеру, має неповний пакет документів, то така пропозиція не розглядається. 
Адреса для надання пропозицій: moc.liamg%40cigaogn або пр. Соборний, 87/21 м. Олександрія, Кіровоградська область, 28000. У темі електронного листа прохання вказати «Тендер на надання послуг з організації та проведення заходу».
Контакти: Анна Орловська, тел. 099 137 94 60, moc.liamg%40dv.anna.aksvolro 
Про результати розгляду тендерних пропозицій ГО “Олександрійський гендерний інформаційний центр” повідомить у триденний термін після завершення строку подання пропозицій лише переможця.