Тендер на надання послуг з організації та проведення заходу

Громадська організація «Олександрійський гендерний інформаційний центр» оголошує тендер на надання послуг з організації та проведення заходу (комплексної організації заходу), а саме триденного тренінгу для жінок «Бізнес-модель для власної справи» в рамках реалізації проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України» фінансується завдяки допомозі Великої Британії від Уряду Великої Британії.

Місце надання послуг: Кіровоградська або Полтавська область. 

Перевага надаватиметься пропозиціям, що логістично зручно розташовані для учасниць зі Знамʼянської, Приютівської, Олександрійської територіальної громади Кіровоградської області та міста Кременчук, Полтавської області.

Термін надання послуг – 30 жовтня 2022 р. – 1 листопада 2022 р.;

Для участі у тендері учасник повинен бути:

  1. Суб’єктом господарювання не внесеним до реєстру осіб, що пов’язані з корупційними правопорушеннями;
  2. Фізична особа, яка є учасником, не була засуджена за злочин, учинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку (лише для фізичних осіб – підприємців);
  3. Суб’єктом господарювання не визнаним у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура;
  4. Суб’єктом господарювання не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів);
  5. Суб’єктом господарювання не являється платником ПДВ.

Також для участі у тендері учасник має надати пакет реєстраційних документів (свідоцтво, витяг або виписку про державну реєстрацію та свідоцтво або витяг платника єдиного податку) та заповнену за прикладом нижче наведену таблицю з вказанням вартості послуг. 

Пропозиції з неповним пакетом документів до участі в тендері будуть недопущені.

Таблиця 1.1.

Кінцевий термін надання пропозицій – 24 жовтня 2022 р. 18:00

У разі, якщо пропозиція надійшла після закінчення кінцевого терміну подачі пропозицій, або надана пропозиція не відповідає вимогам тендеру, має неповний пакет документів, то така пропозиція не розглядається. 

Адреса для надання пропозицій: ngoagic@gmail.com або пр. Соборний, 87/21 м. Олександрія, Кіровоградська область, 28000. У темі електронного листа прохання вказати «Тендер на надання послуг з організації та проведення заходу».

Контакти: Анна Орловська, тел. 099 137 94 60, orlovska.anna.vd@gmail.com 

Про результати розгляду тендерних пропозицій ГО “Олександрійський гендерний інформаційний центр” повідомить у триденний термін після завершення строку подання пропозицій лише переможця.